Тренінг допоможе розвинути дослідницькі навички та знання з пошуку та опрацювання літератури, архітектури наукової роботи, вимог до наукових публікацій та можливостей представлення результатів досліджень міжнародній науковій спільноті.
Тренінг надасть можливість аспірантам ознайомитися з міжнародними можливостями у сфері наукової індивідуальної грантової діяльності, індивідуальних грантових дослідницьких проектів та програм, а також відкрити міжнародний світ науки для реалізації власних наукових здобутків. Вони також дізнаються, як підготувати власне наукове резюме відповідно до міжнародних та європейських вимог.
Тематика тренінгу:
· Міжнародні наукові спільноти: як стати їх частиною?
· Міжнародні наукові видання, міжнародні наукові заходи (конференції, форуми). Як відрізнити справжню публікацію від хижацької?
· Планування наукового проєкту та пошук теми. Як знайти наукового партнера за кордоном?
· Типи наукових джерел та стратегії їх пошуку. Робота з міжнародними джерелами та науковими базами даних.
· Як підготувати якісне академічне CV відповідно до міжнародних та європейських вимог?
· Пошук індивідуальних міжнародних грантових можливостей
Курс «Управління якістю в системі технічного регулювання» розроблено та сформовано з урахуванням комплексного універсального підходу до вимог у галузі забезпечення якості та оцінювання відповідності в системі технічного регулювання, з урахування сучасних вимог європейських та міжнародних директив, європейської інтеграції та відповідного законодавчого забезпечення інформаційних та вимірювальних технологій та віддзеркалює сучасні тенденції розвитку економіки у сфері управління якістю діяльності та персоналом та прагнення до гармонізації з міжнародною та європейською нормативною системою забезпечення якості.
- Trainer/in: Ганна Сергіївна Грінченко
“Кваліметрія” є дисципліною, в якій вивчають підходи, конкретні методики і математичні моделі для оцінки якості, розглянуті питання визначення рівня якості продукції, що проектується, виготовляється та експлуатується порівняно з рівнем якості кращих існуючих зразків. Залежно від стадії, що розглядається, змінюється обсяг інформації, яку використовують для оцінки якості, змінюються базові зразки і окремі показники. Методи оцінки якості продукції не залежать від стадії, на якій провадиться оцінка, і розповсюджуються на всі види продукції одинарного, серійного та масового виробництва.
- Trainer/in: Ганна Сергіївна Грінченко
- Trainer/in: Ганна Сергіївна Грінченко
- Trainer/in: Роман Михайлович Тріщ
- Trainer/in: Ганна Сергіївна Грінченко
- Trainer/in: Роман Михайлович Тріщ